Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Adalar'da Eşya Depolama Şirketleri

Yüksek katlı apartmanlardan ve ofislerden kolay bir şekilde taşımanız, asansörlü sistem sayesinde artık oldukça kolay. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız uzun zamandır sektörde taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız iş tecrübesine dayanarak tüm süreci kendi yönetmektedir. Evden eve nakliyat süreci uzman bir firmadan destek almak eşyalarınızın güvenliği için oldukça önemlidir.

Eşya yoğunluğunuza göre nakliyat aracımızı ayarlıyoruz ve taşınma günü profesyonel çalışanlarımız ile hizmet veriyoruz. Süreci en iyi şekilde yönetmemiz için karşılıklı görüşmenin yapılmasına ve planlamaya üst düzey önem vermekteyiz. Şehiriçi parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde minimum 6 maksimum 10 parça eşyanızı taşıyabiliyoruz. Vermiş olduğumu hizmetlerimizden dolayı Estürk Evden Eve Nakliyat firmamıza Türkiye genelinde diğer illerden de talep vardır.

Eleman seçimi evden eve nakliyat da çok önemlidir. Teknolojiyi yakından takip ederek sizlere yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefliyoruz. Evden ev nakliye persenli çok hızlı bir şekilde sökme takma kapaklarına numara verme gibi işleri her gün yaptığından bir maranagozdan montaj ve demoantaj konusunda daha tecrübelidir. Ev taşıma personelleri, indirme, yükleme, montaj gibi uygulamalar sırasında yüklerin en küçük bir fiziksel zarara maruz kalmasını engellemektedir.

Asansörlü sistemi kurarken, tüm güvenlik önlemlerini alarak bu sistemi kullanıyoruz. Varış yerinde yeniden eşyalarınızın montajı yapıldıktan sonra taşıma işi imzalı onay alındıktan sonra sonlandırılır. Nakliye esnasında, eşyalarınızın düzgün bir biçimde taşınacağından, yerleştirme sırasında da, gerek eşyalarınıza, gerekse kapı ve duvar gibi alanlara zarar gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Firmamız ambalaj malzemeleri konusunda çok hassas olup A kalite ambalaj malzemeleri kullanmaktadır.

Sektörde asansörlü nakliyat hizmetini veren Estürk Evden Eve Nakliyat kurumsal bir firmadır. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamıza Türkiye genelinde ilgi oldukça fazladır. Dilerseniz, yeni yerinize eşyalarınızı yerleştirirken eski düzeni sağlayacak şekilde de hareket edebiliriz. Kurulduğumuz günden bugüne kurumsal bir firma olarak çeşitli taşımacılık işleri gerçekleştirdik.

Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda kriter sıralamasına göre nakliye işlemi gerçekleştirilir. Taşınmaya karar verdiğinizde Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız ile iletişime geçmenizi önermekteyiz. Türkiye’deki illerin birbirine olan mesafesi ve taşınılması planlanan evin metrekare cinsinden büyüklüğü taşıma hizmetinin fiyatına etki etmektedir. Dış cepheye kurulan en fazla 56 metre olan asansörlü taşıma vinçi ile eşya taşıma şekli asansörlü evden eve nakliyat şeklidir.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3