Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Ataşehir'da Uygun Şehir İçi Nakliyat Firmaları

Avrupa Birliği standartlarında bir taşınma işlemini sizlerle buluşturarak, yüksek kaliteli şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Estürk Evden Eve Nakliyat ile asansörlü nakliyat zahmetsiz ve sorunsuz çevre önlemleri alınarak operatör eşliğinde yapılmaktadır. İstanbul Ataşehir'de evden eve nakliyat hizmetlerini güvenli bir şekilde yerine getirmiş olduğumuz firmamızda, müşterilerimizin haklarını korumak adı altında birçok özellikleri sunmaktayız. Vücut yorgunluğuna eklenen zihinsel ve ruhsal yorgunlukların taşınma sürecini, sorunlarla boğuşmak zorunda kalacağınız bir zaman dilimi haline getirmemesi için yapmanız gereken ilk şey bir ” taşınma planı ” oluşturmaktır.

Şehiriçi parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde minimum 6 maksimum 10 parça eşyanızı taşıyabiliyoruz. Eşya taşıma esnasında çevre güvenliği ve çalışanlarımızın da güvenliği bizim sorumululuğumuzdadır. Evden eve nakliyat işi ağır bir iş olduğu gibi mühendislik gibi de özen gösterilmesi gereken bir iştir. Varış yerinde kurulu teslim nakliyatın adıdır evden eve nakliyat.

Şehirler arası Nakliyat

Sektörde uygun ücretlerde kaliteli hizmet alabileceğiniz öncü bir firmayız. Profesyonel destek alarak taşınma sürecini kolaylaştırın. Evden ev nakliye persenli çok hızlı bir şekilde sökme takma kapaklarına numara verme gibi işleri her gün yaptığından bir maranagozdan montaj ve demoantaj konusunda daha tecrübelidir. Ofis eşyası, ev eşyası, yeni aldığınız eşyalar farketmeksizin istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz.

Taşıma işlemi öncesinde firmamızın eksperi sizi ziyaret eder ve taşınacak olan eşyaların gerekli incelemesini yapar isteklerinizin neler olduğunu yazılı olark tespit edip bir rapor oluşturur. Uzun yıllardır sektörün içerisinde olmanın verdiği tecrübe ve deneyim ile, her geçen gün kendimizi daha fazla geliştiriyoruz. Profesyonel destek alarak kolayca taşının. Şehirler Arası Firması Ankara'dan İstanbul Ataşehira, İstanbul Ataşehir'dan Ankara'ya ve İzmir’e gidiş geliş düzenli sevkiyat desteği sağlamaktadır.

Büro ve Holding taşımacılığı noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır. Müşteri ayrımı evden eve nakliyat sektöründe yapmaksızın her müşterimizin eşyalarına verdiği kıymetin bilinci ile hareket ediyoruz. Giyisiler için müşterilerimizin isteği doğrultusunda araç içinde dolap ve askılık bulundurularak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Parça eşya taşımacılığı yapan firmamız Estürk Evden Eve Nakliyat ile eşyalarda çizilmelerini önlemek için dikkatlice paketleme ve ambalajlama yapıldıktan sonra kendi kamyonlarımız ve sigortalı personelimiz ile taşıma ve nakliyat yapıyoruz.

Siz değerli müşterilerimize kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet vermek için uzman ekiplerimiz ile taşımacılık işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Estürk Evden Eve Nakliyat İstanbul’un en kalabalık semti olan İstanbul Ataşehir'de nakliyat hizmeti sunmaktadır. Firmamız Türkiye'nin her yerinden Uluslararası taşımayı kaliteli ve garantili olarak sunuyoruz. Her eşya ekspertiz ekiplerimiz tarafından kayıt altına alınmaktadır.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3