Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Bahçelievler'de Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Teknolojiyi yakından takip ederek sizlere yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, ofis taşıma veya eşya depolama nakliyat ihtiyacınızı seçin ve aşağıdaki numaramızdan teklif alın. Evden eve nakliyatı, eşyası değerli olan müşteriler daha çok tercih etmektedir.

Kaliteli bir mobilya yada yeni alınmış bir mobilyayı hiç kimse amatör kişilere söktürüp montajı yada demontajını yaptırmaz. Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda kriter sıralamasına göre nakliye işlemi gerçekleştirilir. Varış yerinde kurulu teslim nakliyatın adıdır evden eve nakliyat. Eşyalarınızın kapasitesine uygun nakliyat aracımızı ayarlıyoruz.

Ülkemizde nakliye sektörü ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standarta oturtmuş ve ülkemizde henüz bir ‘Nakliye Hizmeti’ ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından da adeta bir gizli okul halini almıştır. Sektörde kalite standartlarına uygun taşımacılık hizmeti sunan firmamız işinin bilen tecrübeli çalışanları ile hizmet sunuyor. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız iş tecrübesine dayanarak tüm süreci kendi yönetmektedir. Varış yerinde yeniden eşyalarınızın montajı yapıldıktan sonra taşıma işi imzalı onay alındıktan sonra sonlandırılır.

Eşya taşıma esnasında çevre güvenliği ve çalışanlarımızın da güvenliği bizim sorumululuğumuzdadır. Nakliyat firmasından beklentilerinizi, istediklerinizi net bir şekilde ifade edin. Profesyonel destek alarak taşınma sürecini kolaylaştırın. Estürk Evden Eve Nakliyat firma çalışanlarımız evden eve nakliyat konusunda her türlü bilgi ve deneyime sahip kişilerden oluşturulmuştur.

Ofis Taşıma

Profesyonel destek alarak kolayca taşının. Evden eve nakliyat, ofis taşıma,depolama gibi alanında uzman çalışanları ve geniş araç filosu ile gelen nakliyat hizmet işlerini en iyi artılarıyla yapan ilk ve tek çözüm ortağınız olan nakliye firmasıyız. Eşyalarınız, özel, kalın, balonlu naylonlarla kaplanıp paketlenir. Tüm eşyalarınızı deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız ile kaliteli ve garantili olarak taşıyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne kurumsal bir firma olarak çeşitli taşımacılık işleri gerçekleştirdik. Bizlerden hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Varış yerinde eşyaların taşınması asanörör yada merdivneden taşıması gibi bir plan yapılıp ona göre personel çalışması gerekir. Firmamız ambalaj malzemeleri konusunda çok hassas olup A kalite ambalaj malzemeleri kullanmaktadır.

Kurumsal Mıdır?

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3