Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Bakırköy'da Uygun Taşımacılık Şirketleri

Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız taşınacağınız gün ve saat hakkında gerekli bilgileri talep etmektedir. Taşınma işlemlerinde eşyaların miktarı, taşınılacak mesafe veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamıza Türkiye genelinde ilgi oldukça fazladır. Estürk Evden Eve Nakliyat, müşterilerini memnun etmeyi kendine amaç edinmiştir.

Dilerseniz, yeni yerinize eşyalarınızı yerleştirirken eski düzeni sağlayacak şekilde de hareket edebiliriz. Nakliye firmaları her geçen yıl birbirinden farklı özellikler ile faaliyet sürdürmektedir. Nakliye esnasında, eşyalarınızın düzgün bir biçimde taşınacağından, yerleştirme sırasında da, gerek eşyalarınıza, gerekse kapı ve duvar gibi alanlara zarar gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Asansörlü sistem evden eve nakliyatlar da en çok tercih etmiş olduğumuz ve kullanmış olduğumuz yöntemlerden bir tanesidir.

Şehirler arası nakliyat fiyat araştırması yapmak zaman alır ve oldukça sancılı bir süreçtir kendinizi yormayın İstanbul Bakırköy'de evden eve nakliyat firmamızı tercih eden müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz. Eşyalarınız, özel, kalın, balonlu naylonlarla kaplanıp paketlenir. Firmamızda diğer tüm nakliyat faaliyetlerinde olduğu gibi parsiyel taşımacılık hizmetide sigortalı olarak yapılmaktadır.

Taşıma işlemlerinde sigortalı taşımacılık oldukça önemlidir. Yüksek katlı apartmanlardan ve ofislerden kolay bir şekilde taşımanız, asansörlü sistem sayesinde artık oldukça kolay. Evden eve nakliyat süreci uzman bir firmadan destek almak eşyalarınızın güvenliği için oldukça önemlidir. Eşya sayımını müşterinin eşyalarının açıkta kalmaması için doğru bir şekilde alıyoruz.

Türkiye’deki illerin birbirine olan mesafesi ve taşınılması planlanan evin metrekare cinsinden büyüklüğü taşıma hizmetinin fiyatına etki etmektedir. Siz çayınızı, kahvenizi yudumlarken geri kalan her şeyi, işinde uzman çalışanlarımız halleder. Firmamız ambalaj malzemeleri konusunda çok hassas olup A kalite ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. Taşıma işlemi öncesinde firmamızın eksperi sizi ziyaret eder ve taşınacak olan eşyaların gerekli incelemesini yapar isteklerinizin neler olduğunu yazılı olark tespit edip bir rapor oluşturur.

Giyisiler için müşterilerimizin isteği doğrultusunda araç içinde dolap ve askılık bulundurularak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız randevu sistemi ile çalışmaktayız. Ev taşıma personelleri, indirme, yükleme, montaj gibi uygulamalar sırasında yüklerin en küçük bir fiziksel zarara maruz kalmasını engellemektedir. Ofis eşyası, ev eşyası, yeni aldığınız eşyalar farketmeksizin istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3