Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Başakşehir'da Şehirler arası Nakliyat Şirketleri

Giyisiler için müşterilerimizin isteği doğrultusunda araç içinde dolap ve askılık bulundurularak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın paketlenmesi, sökülmesi ve kurulumunun yapılması uzmanlık gerektiren bir iştir. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız iş tecrübesine dayanarak tüm süreci kendi yönetmektedir. Sektörde uygun ücretlerde kaliteli hizmet alabileceğiniz öncü bir firmayız.

Paketlendirmesi Nasıl?

Varış yerinde kurulu teslim nakliyatın adıdır evden eve nakliyat. Eşyalarınız, özel, kalın, balonlu naylonlarla kaplanıp paketlenir. Özellikle son dönemde yaşanan COVID-19 salgını nedeniyle personellerimizin, araç gereçlerimizin aynı zamanda bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın sterilizasyonu dünya standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İlçeden ilçeye nakliyat sırasında ürünlerinizin paketleme süreci tarafımızca tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Villalarda, rezidanslarda, sitelerde bulunan tüm eşyalarınızı firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Taşınma esnasında baş gösteren kırılma çizilme kaybolma gibi sorunları uzman personelimiz aracılığı ile sıfıra indirmekteyiz. Estürk Evden Eve Nakliyat firma çalışanlarımız evden eve nakliyat konusunda her türlü bilgi ve deneyime sahip kişilerden oluşturulmuştur. Siz değerli müşterilerimize kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet vermek için uzman ekiplerimiz ile taşımacılık işlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Şehiriçi parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde minimum 6 maksimum 10 parça eşyanızı taşıyabiliyoruz. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız kurulduğumuz günden bugüne kurumsal olarak İstanbul Başakşehir'de hizmet veren başarılı bir nakliyat firmasıdır. Taşınma sürecinde uzman bir firmadan destek almalısınız. Estürk Evden Eve Nakliyat olarak sektörde yüksek kalite ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Yüksek katlı apartmanlardan ve ofislerden kolay bir şekilde taşımanız, asansörlü sistem sayesinde artık oldukça kolay. Evden eve nakliyat süreci uzman bir firmadan destek almak eşyalarınızın güvenliği için oldukça önemlidir. Evden eve nakliyatı, eşyası değerli olan müşteriler daha çok tercih etmektedir. Diğer kargo şirketlerinde görülen eşyalara özensiz davranma, hijyenik olmama, yavaş teslim gibi sorunlar Estürk Evden Eve Nakliyat kesinlikle yaşanmamaktadır.

Taşınma talebinizi firmamıza ilettikten kısa süre içerisinde uzman ekspertiz ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız uzun zamandır sektörde taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Eşyalarınızın kapasitesine uygun nakliyat aracımızı ayarlıyoruz. Varış yerinde eşyaların taşınması asanörör yada merdivneden taşıması gibi bir plan yapılıp ona göre personel çalışması gerekir.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3