Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Beykoz'da Uygun Taşımacılık Şirketleri

Taşınmada eşyalarınızın zarar görmemesi için Estürk Evden Eve Nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. Sektörde asansörlü nakliyat hizmetini veren Estürk Evden Eve Nakliyat kurumsal bir firmadır. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimizin, evden eve nakliyat işlemlerinde kullanmış olduğu asansörlü sistem ile kolay bir şekilde taşımanızı amaçlamaktadır. Parsiyel taşımacılıkta aklınıza gelebilecek her türlü eşyayı taşımaktayız.

Estürk Evden Eve Nakliyat İstanbul’un en kalabalık semti olan İstanbul Beykoz'de nakliyat hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyat işi ağır bir iş olduğu gibi mühendislik gibi de özen gösterilmesi gereken bir iştir. Nakliye esnasında, eşyalarınızın düzgün bir biçimde taşınacağından, yerleştirme sırasında da, gerek eşyalarınıza, gerekse kapı ve duvar gibi alanlara zarar gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Ofis eşyası, ev eşyası, yeni aldığınız eşyalar farketmeksizin istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz.

Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Estürk Evden Eve Nakliyat olarak sektörde yüksek kalite ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Taşıma işlemlerinde sigortalı taşımacılık oldukça önemlidir. İlçeden ilçeye nakliyat sırasında ürünlerinizin paketleme süreci tarafımızca tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Eleman seçimi evden eve nakliyat da çok önemlidir. Eşyalarınız, özel, kalın, balonlu naylonlarla kaplanıp paketlenir. Profesyonel bir şekilde nakliyat hizmeti sunan firmamızda, teknolojik birçok ekipmanı bulabilirsiniz. Eşya sayımını müşterinin eşyalarının açıkta kalmaması için doğru bir şekilde alıyoruz.

Asansörlü sistemi kurarken, tüm güvenlik önlemlerini alarak bu sistemi kullanıyoruz. Evden eve nakliyatı, eşyası değerli olan müşteriler daha çok tercih etmektedir. Türkiye’deki illerin birbirine olan mesafesi ve taşınılması planlanan evin metrekare cinsinden büyüklüğü taşıma hizmetinin fiyatına etki etmektedir. Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda kriter sıralamasına göre nakliye işlemi gerçekleştirilir.

Eşyalarınızın kapasitesine uygun nakliyat aracımızı ayarlıyoruz. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Taşınma esnasında baş gösteren kırılma çizilme kaybolma gibi sorunları uzman personelimiz aracılığı ile sıfıra indirmekteyiz. Sektörde uygun ücretlerde kaliteli hizmet alabileceğiniz öncü bir firmayız.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3