Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Çatalca'da Eşya Depolama Şirketleri

Müşterilerimizin memnuniyeti için alanında profesyonel kişiler ile çalışmaktayız. Varış yerinde kurulu teslim nakliyatın adıdır evden eve nakliyat. Taşımacılık konusunda yıllarını vermiş deneyimli ve kurumsal evden eve nakliyat firmamız ile hizmet sunuyoruz. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız gerçekleştirmiş olduğu tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde hizmet sunmaktadır.

Parsiyel taşımacılıkta aklınıza gelebilecek her türlü eşyayı taşımaktayız. Varış yerinde eşyaların taşınması asanörör yada merdivneden taşıması gibi bir plan yapılıp ona göre personel çalışması gerekir. Bunu sağlamak adına çalışanlarımızla doğru ve koordineli şekilde hareket etmekteyiz. Ev taşıma personelleri, indirme, yükleme, montaj gibi uygulamalar sırasında yüklerin en küçük bir fiziksel zarara maruz kalmasını engellemektedir.

Villalarda, rezidanslarda, sitelerde bulunan tüm eşyalarınızı firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Türkiye’deki illerin birbirine olan mesafesi ve taşınılması planlanan evin metrekare cinsinden büyüklüğü taşıma hizmetinin fiyatına etki etmektedir. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız randevu sistemi ile çalışmaktayız. Nakliye esnasında, eşyalarınızın düzgün bir biçimde taşınacağından, yerleştirme sırasında da, gerek eşyalarınıza, gerekse kapı ve duvar gibi alanlara zarar gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Taşınma sürecine başlamadan önce karşılıklı görüşmeler gerçekleştirilerek ilçeden ilçeye nakliyat işlemi için plan ve zamanlama ayarlanmaktadır. Sektörde kalite standartlarına uygun taşımacılık hizmeti sunan firmamız işinin bilen tecrübeli çalışanları ile hizmet sunuyor. Ev eşyalarını öncelikle tabak, bardak, giyisi, kitap, kişisel eşyalarınız karton kolilerde düzenli bir istifleme yaparak koli içine ya da plastik dubalara yerleştirilir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için alanında uzman ekiplerimiz ile çalışıyoruz.

Kırılma çizilme kaybolma gibi zararların ortaya çıkmaması için taşınma öncesinde paketleme önem arz etmektedir. Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Zahmetli ve zorlu süreçte sizlere en kaliteli ve uygun profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık hizmetini sunmaktadır.

Asansörlü sistemi kurarken, tüm güvenlik önlemlerini alarak bu sistemi kullanıyoruz. Eleman seçimi evden eve nakliyat da çok önemlidir. Eşya sayımını müşterinin eşyalarının açıkta kalmaması için doğru bir şekilde alıyoruz. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamıza Türkiye genelinde ilgi oldukça fazladır.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3