Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Esenler'de Uygun Nakliye Firmaları

Nakliyat firmasından beklentilerinizi, istediklerinizi net bir şekilde ifade edin. Sizlere her zaman hizmet sunmaya hazırız. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız sigortalı taşımacılık kapsamıyla, siz değerli müşterilerimizin tüm haklarını koruma altına almaktadır. Seçtiğiniz firma ile bir taşınma sözleşmesi imzalayın, özel durumlarınız varsa bunları maddeler halinde sözleşmeye ekleyin, taşınma sözleşmesine taşıma yapacak aracın plakasını yazdırın ve firma yetkilisine sözleşmeyi imzalatın.

Ofis eşyası, ev eşyası, yeni aldığınız eşyalar farketmeksizin istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz. Özellikle son dönemde yaşanan COVID-19 salgını nedeniyle personellerimizin, araç gereçlerimizin aynı zamanda bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın sterilizasyonu dünya standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız randevu sistemi ile çalışmaktayız. İstanbul Esenler'de evden eve nakliyat firmamızı tercih eden müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz.

Şehirler Arası Firması Ankara'dan İstanbul Esenlera, İstanbul Esenler'dan Ankara'ya ve İzmir’e gidiş geliş düzenli sevkiyat desteği sağlamaktadır. Bu nedenledir ki, ucuz olsunda nasıl olursa olsun mantığından ziyade, çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktır. Evden eve nakliyat da aynı özen gösterilmeden yapılırsa buzdolabı yanlış taşınırsa kapağı ezilebilir yada motoru zarar görebilir. Ev taşıma personelleri, indirme, yükleme, montaj gibi uygulamalar sırasında yüklerin en küçük bir fiziksel zarara maruz kalmasını engellemektedir.

Firmamız ambalaj malzemeleri konusunda çok hassas olup A kalite ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. İstanbul Esenler içerisinde en iyi nakliye şirketi olduğumuzu defalarca kanıtladık. Her bir depolama odasının boyut kategorisine göre hızlı bir dökümünü burada bulabilirsiniz. Talep ettiğiniz hizmet, eşyalarınız için tam paketleme seçeneği ile birlikte ek hizmet olarak gelirse paketleme hizmeti ve malzemeler dahildir.

Şirketimiz başkenttede tarafından yapılmaktadır. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız iş tecrübesine dayanarak tüm süreci kendi yönetmektedir. Her koşulda ve yaptığımız tüm taşımacılık faaliyetlerinde aynı kalite standartları ölçüsünde hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İstanbul Esenler Nakliye firması olarak her zaman en iyi nakliyat yapan temiz taşımacılık sizlere profesyonel bir ev taşıma hizmeti sunmaktadır.

Şehirler arası nakliyat hizmeti çok aşamalı bir süreçtir kısaca açıklamak gerekirse bir ilden başka bir ile güvenli hasarsız ve zamanında taşınmadan geçer. Firmanın K-3 yetki belgesi gerçekte var mı, ulaştırma bakanlığından sorun. Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Referanslar gerçek mi araştırın, mutlaka sözleşme yapın, mümkünse firmayı yerinde görün.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3