Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Eyüp'da Uygun Nakliye Firmaları

Eşyalarınızın kapasitesine uygun nakliyat aracımızı ayarlıyoruz. Sektörde kalite standartlarına uygun taşımacılık hizmeti sunan firmamız işinin bilen tecrübeli çalışanları ile hizmet sunuyor. Türkiye’deki illerin birbirine olan mesafesi ve taşınılması planlanan evin metrekare cinsinden büyüklüğü taşıma hizmetinin fiyatına etki etmektedir. Taşınma işlemlerinde eşyaların miktarı, taşınılacak mesafe veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.

Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız ile ekonomik ücretler de eşsiz bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Öncellikle masa, dolap, kabin gibi mobilyaların alanında uzman marangozlarımız tarafından sökümü gerçekleştirilmekte ve daha sonra ambalajlama işlemleri tamamlanmaktadır. Süreci en iyi şekilde yönetmemiz için karşılıklı görüşmenin yapılmasına ve planlamaya üst düzey önem vermekteyiz. Bunu sağlamak adına çalışanlarımızla doğru ve koordineli şekilde hareket etmekteyiz.

Taşınma talebinizi firmamıza ilettikten kısa süre içerisinde uzman ekspertiz ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne kurumsal bir firma olarak çeşitli taşımacılık işleri gerçekleştirdik. Eleman seçimi evden eve nakliyat da çok önemlidir. Evden eve nakliyat da aynı özen gösterilmeden yapılırsa buzdolabı yanlış taşınırsa kapağı ezilebilir yada motoru zarar görebilir.

Estürk Evden Eve Nakliyat firmamızı arayarak yardım ve destek alabilir, randevu oluşturabilirsiniz. Kırılma çizilme kaybolma gibi zararların ortaya çıkmaması için taşınma öncesinde paketleme önem arz etmektedir. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız gerçekleştirmiş olduğu tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde hizmet sunmaktadır. Taşınmada eşyalarınızın zarar görmemesi için Estürk Evden Eve Nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz.

Müşterilerimizin memnuniyeti için alanında profesyonel kişiler ile çalışmaktayız. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız taşınacağınız gün ve saat hakkında gerekli bilgileri talep etmektedir. Taşınma sürecinde uzman bir firmadan destek almalısınız. Taşınmanın kolaylaşması ve güvenliği açısından kırılacak ürünler sıkıca sarılmalı ve gerekli koruyucu malzemeler kullanılmalıdır.

Taşıma işlemi öncesinde firmamızın eksperi sizi ziyaret eder ve taşınacak olan eşyaların gerekli incelemesini yapar isteklerinizin neler olduğunu yazılı olark tespit edip bir rapor oluşturur. Siz çayınızı, kahvenizi yudumlarken geri kalan her şeyi, işinde uzman çalışanlarımız halleder. Estürk Evden Eve Nakliyat olarak bu süreçte yanınızda yer alarak paketlemenin sistemli ve güvenli bir şekilde yapılmasında sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimizin, evden eve nakliyat işlemlerinde kullanmış olduğu asansörlü sistem ile kolay bir şekilde taşımanızı amaçlamaktadır.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3