Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Gaziosmanpaşa'da Parça Eşya Taşıma Şirketleri

Şehirler arası nakliyat fiyat araştırması yapmak zaman alır ve oldukça sancılı bir süreçtir kendinizi yormayın Taşıma işlemi öncesinde firmamızın eksperi sizi ziyaret eder ve taşınacak olan eşyaların gerekli incelemesini yapar isteklerinizin neler olduğunu yazılı olark tespit edip bir rapor oluşturur. Ofis eşyası, ev eşyası, yeni aldığınız eşyalar farketmeksizin istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız ile ekonomik ücretler de eşsiz bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Taşınma esnasında baş gösteren kırılma çizilme kaybolma gibi sorunları uzman personelimiz aracılığı ile sıfıra indirmekteyiz. Öncellikle masa, dolap, kabin gibi mobilyaların alanında uzman marangozlarımız tarafından sökümü gerçekleştirilmekte ve daha sonra ambalajlama işlemleri tamamlanmaktadır. Asansörlü sistemi kurarken, tüm güvenlik önlemlerini alarak bu sistemi kullanıyoruz. Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Teknolojiyi yakından takip ederek sizlere yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefliyoruz. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız uzun zamandır sektörde taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Sektörde kalite standartlarına uygun taşımacılık hizmeti sunan firmamız işinin bilen tecrübeli çalışanları ile hizmet sunuyor. Geniş filomuz ile ilçeden ilçeye istediğiniz zamanda kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Parsiyel taşımacılıkta aklınıza gelebilecek her türlü eşyayı taşımaktayız. Taşınma sürecinde uzman bir firmadan destek almalısınız. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız iş tecrübesine dayanarak tüm süreci kendi yönetmektedir. Diğer kargo şirketlerinde görülen eşyalara özensiz davranma, hijyenik olmama, yavaş teslim gibi sorunlar Estürk Evden Eve Nakliyat kesinlikle yaşanmamaktadır.

Taşınmanın kolaylaşması ve güvenliği açısından kırılacak ürünler sıkıca sarılmalı ve gerekli koruyucu malzemeler kullanılmalıdır. Taşınma işlemlerinde eşyaların miktarı, taşınılacak mesafe veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir. Firmamızda diğer tüm nakliyat faaliyetlerinde olduğu gibi parsiyel taşımacılık hizmetide sigortalı olarak yapılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesi, sökülmesi ve kurulumunun yapılması uzmanlık gerektiren bir iştir.

Estürk Evden Eve Nakliyat firmamıza Türkiye genelinde ilgi oldukça fazladır. Estürk Evden Eve Nakliyat olarak sektörde yüksek kalite ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Dilerseniz, yeni yerinize eşyalarınızı yerleştirirken eski düzeni sağlayacak şekilde de hareket edebiliriz. Sizlerde İstanbul Gaziosmanpaşa'de sunmuş olduğumuz tüm bu kaliteli hizmetlerden faydalanmak için, evden eve nakliyat işlemlerinde kurumsal Estürk Evden Eve Nakliyat firmamızı tercih ederek, kolay ve sorunsuz bir şekilde taşınabilirsiniz.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3