Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Kadıköy'da Ofis Taşıma Şirketleri

Şehirler arası nakliyat fiyat araştırması yapmak zaman alır ve oldukça sancılı bir süreçtir kendinizi yormayın Süreci en iyi şekilde yönetmemiz için karşılıklı görüşmenin yapılmasına ve planlamaya üst düzey önem vermekteyiz. Ev eşyalarını öncelikle tabak, bardak, giyisi, kitap, kişisel eşyalarınız karton kolilerde düzenli bir istifleme yaparak koli içine ya da plastik dubalara yerleştirilir. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız uzun zamandır sektörde taşımacılık alanında hizmet vermektedir.

Taşınma işlemlerinde eşyaların miktarı, taşınılacak mesafe veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir. Estürk Evden Eve Nakliyat olarak sektörde yüksek kalite ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız randevu sistemi ile çalışmaktayız. Taşınmaya karar verdiğinizde Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız ile iletişime geçmenizi önermekteyiz.

Uygun fiyatlı taşıma hizmetleri arasında Estürk Evden Eve Nakliyat olarak alanında en başarılı çözümleri sizlere sunuyoruz. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamıza Türkiye genelinde ilgi oldukça fazladır. Siz çayınızı, kahvenizi yudumlarken geri kalan her şeyi, işinde uzman çalışanlarımız halleder. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık hizmetini sunmaktadır.

Estürk Evden Eve Nakliyat olarak bu süreçte yanınızda yer alarak paketlemenin sistemli ve güvenli bir şekilde yapılmasında sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız taşınacağınız gün ve saat hakkında gerekli bilgileri talep etmektedir. Diğer kargo şirketlerinde görülen eşyalara özensiz davranma, hijyenik olmama, yavaş teslim gibi sorunlar Estürk Evden Eve Nakliyat kesinlikle yaşanmamaktadır. Evden eve nakliyat paketlemeli bütün olarak evi taşıma, nakliyesi, mobilya sökme ve yeni yerde kurulum olarak yapılan komple bir iştir.

Ev taşıma personelleri, indirme, yükleme, montaj gibi uygulamalar sırasında yüklerin en küçük bir fiziksel zarara maruz kalmasını engellemektedir. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız aracılığı ile uygun ücretlerde asansörlü nakliyat hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Firmamızda diğer tüm nakliyat faaliyetlerinde olduğu gibi parsiyel taşımacılık hizmetide sigortalı olarak yapılmaktadır. Giyisiler için müşterilerimizin isteği doğrultusunda araç içinde dolap ve askılık bulundurularak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kurulduğumuz günden bugüne kurumsal bir firma olarak çeşitli taşımacılık işleri gerçekleştirdik. Parça eşya taşımacılığı yapan firmamız Estürk Evden Eve Nakliyat ile eşyalarda çizilmelerini önlemek için dikkatlice paketleme ve ambalajlama yapıldıktan sonra kendi kamyonlarımız ve sigortalı personelimiz ile taşıma ve nakliyat yapıyoruz. Özellikle son dönemde yaşanan COVID-19 salgını nedeniyle personellerimizin, araç gereçlerimizin aynı zamanda bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın sterilizasyonu dünya standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Dilerseniz, yeni yerinize eşyalarınızı yerleştirirken eski düzeni sağlayacak şekilde de hareket edebiliriz.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3