Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Maltepe'de Ofis Taşıma Şirketleri

Asansörlü sistem evden eve nakliyatlar da en çok tercih etmiş olduğumuz ve kullanmış olduğumuz yöntemlerden bir tanesidir. Her gün topluluklarımıza hizmet ettiğinizi ve profesyonellikle sunulan kaliteli hizmeti hak ettiğinizi biliyoruz. Estürk Evden Eve Nakliyat, müşterilerini memnun etmeyi kendine amaç edinmiştir. Ülkemizde nakliye sektörü ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standarta oturtmuş ve ülkemizde henüz bir ‘Nakliye Hizmeti’ ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından da adeta bir gizli okul halini almıştır.

Evden Eve Nakliyat Acarlar taşınacak eşyalarınızın taşınması için ekspertiz elemanı eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Firmamız Türkiye'nin her yerinden Uluslararası taşımayı kaliteli ve garantili olarak sunuyoruz. Taşınmaya karar verdiğinizde Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız ile iletişime geçmenizi önermekteyiz. Siz de taşınma sonrası aldığınız hizmet için firmaya yorum yazıp puan verin.

Şehirlerarası evden eve taşımacılık argümanında her zaman iyi birer hizmet vermek bizim güvenimizdir. Eşyalarınızın kapasitesine uygun nakliyat aracımızı ayarlıyoruz. Talep ettiğiniz hizmet, eşyalarınız için tam paketleme seçeneği ile birlikte ek hizmet olarak gelirse paketleme hizmeti ve malzemeler dahildir. Taşıma için gelecek olan aracı mutlaka görün veya mutabık kalın, aksi halde gelen araç sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Yüzde yüz kalite bilinciyle çalışan şirketimizin ilk hedefi müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Bizlerden hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Estürk Evden Eve Nakliyat olarak sektörde yüksek kalite ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliye profesyonelliği ve kurumsallığı ön planda tutmaktadır.

Firmamızda diğer tüm nakliyat faaliyetlerinde olduğu gibi parsiyel taşımacılık hizmetide sigortalı olarak yapılmaktadır. Her koşulda ve yaptığımız tüm taşımacılık faaliyetlerinde aynı kalite standartları ölçüsünde ev taşıma hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Her bir depolama odasının boyut kategorisine göre hızlı bir dökümünü burada bulabilirsiniz. Tüm paketleme malzemeleri size hiçbir ek ücret ödemeden bu hizmete dahildir.

Nakliye esnasında, eşyalarınızın düzgün bir biçimde taşınacağından, yerleştirme sırasında da, gerek eşyalarınıza, gerekse kapı ve duvar gibi alanlara zarar gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Estürk Evden Eve Nakliyat ev taşıma öncesi eşyaları kendi personeli ile paketleme yaptıkdan sonra taşımasını ve nakliyesini yapmaktadır. Taşımacılık konusunda yıllarını vermiş deneyimli ve kurumsal evden eve nakliyat firmamız ile hizmet sunuyoruz. Sektörde uygun ücretlerde kaliteli hizmet alabileceğiniz öncü bir firmayız.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3