Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Sancaktepe'de Uygun Taşımacılık Şirketleri

Geniş filomuz ile ilçeden ilçeye istediğiniz zamanda kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Villalarda, rezidanslarda, sitelerde bulunan tüm eşyalarınızı firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Her bir depolama odasının boyut kategorisine göre hızlı bir dökümünü burada bulabilirsiniz. Evden eve nakliyatı, eşyası değerli olan müşteriler daha çok tercih etmektedir.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. Eşyalarınızın taşınma süreci ile yakından ilgilenerek, paketleme aşamasından yeni evinize yerleştirilme aşamasına kadar büyük bir titizlik içerisinde çalışıyoruz. Ofis taşıma hizmetleri uzman personellerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde verilmektedir. Taşıma işlemi öncesinde firmamızın eksperi sizi ziyaret eder ve taşınacak olan eşyaların gerekli incelemesini yapar isteklerinizin neler olduğunu yazılı olark tespit edip bir rapor oluşturur.

Avrupa Birliği standartlarında bir taşınma işlemini sizlerle buluşturarak, yüksek kaliteli şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. İstanbul Sancaktepe'un tüm ilçelerine ve semtlerine 7/24 hizmet verilmektedir. En büyük varlığımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya olan bağlılığımızdır. Eşya taşıma esnasında çevre güvenliği ve çalışanlarımızın da güvenliği bizim sorumululuğumuzdadır.

Şirketimiz başkenttede tarafından yapılmaktadır. Bizlerden hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Tüm sökülmesi ve kurulması gereken mobilyalarınızı alanında uzman Marangoz Ustamız ile profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Evden eve nakliyat süreci uzman bir firmadan destek almak eşyalarınızın güvenliği için oldukça önemlidir.

Uzun yıllardır sektörün içerisinde olmanın verdiği tecrübe ve deneyim ile, her geçen gün kendimizi daha fazla geliştiriyoruz. Asansörlü taşıma olacaksa mutlaka sözleşmeye (asansörlü) yazdırın. Süreci en iyi şekilde yönetmemiz için karşılıklı görüşmenin yapılmasına ve planlamaya üst düzey önem vermekteyiz. Varış yerinde yeniden eşyalarınızın montajı yapıldıktan sonra taşıma işi imzalı onay alındıktan sonra sonlandırılır.

Evden Eve Nakliyat Acarlar taşınacak eşyalarınızın taşınması için ekspertiz elemanı eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Her eşya ekspertiz ekiplerimiz tarafından kayıt altına alınmaktadır. Sizlerde İstanbul Sancaktepe'de sunmuş olduğumuz tüm bu kaliteli hizmetlerden faydalanmak için, evden eve nakliyat işlemlerinde kurumsal Estürk Evden Eve Nakliyat firmamızı tercih ederek, kolay ve sorunsuz bir şekilde taşınabilirsiniz. Ayrıca geri teslimat işlemleri en geç 48 içerisinde gerçekleştirilmektedir.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3