Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Sarıyer'da Uygun Taşımacılık Şirketleri

Eşyalarınızın taşınma süreci ile yakından ilgilenerek, paketleme aşamasından yeni evinize yerleştirilme aşamasına kadar büyük bir titizlik içerisinde çalışıyoruz. Eşyalarınız, özel, kalın, balonlu naylonlarla kaplanıp paketlenir. Sektörde kalite standartlarına uygun taşımacılık hizmeti sunan firmamız işinin bilen tecrübeli çalışanları ile hizmet sunuyor. Zahmetli ve zorlu süreçte sizlere en kaliteli ve uygun profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Eleman seçimi evden eve nakliyat da çok önemlidir. Estürk Evden Eve Nakliyat, müşterilerini memnun etmeyi kendine amaç edinmiştir. Ofis eşyası, ev eşyası, yeni aldığınız eşyalar farketmeksizin istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz. Eşya sayımını müşterinin eşyalarının açıkta kalmaması için doğru bir şekilde alıyoruz.

Müşteri her zaman haklıdır düsturunu kendimize ilke edinip, her türlü evden eve nakliyat ve depolama işlemlerinde siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. İnsanların kişisel yada ailesi ile beraber kullandığı genellikle (Oturma grubu, buzdolabı, televizyon vb.) eşyaların yıllar içerisinde eskimesi veya yerine yenilerinin alınması sonucunda insanların evinde yer kaplayan ve güzel bir şekilde sakladıkları eşyalar bütününe ikinci el eşya denir. Detaylı bilgi ve fiyat için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Evden eve nakliye profesyonelliği ve kurumsallığı ön planda tutmaktadır.

Varış yerinde eşyaların taşınması asanörör yada merdivneden taşıması gibi bir plan yapılıp ona göre personel çalışması gerekir. Ülkemizde nakliye sektörü ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standarta oturtmuş ve ülkemizde henüz bir ‘Nakliye Hizmeti’ ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından da adeta bir gizli okul halini almıştır. Eşyalarınız öncelikle tecrübeli eksperler tarafından ekspertiz yapılıp, taşımada ne tür bir aracın kullanılacağı ve gerekecek malzemelerin tespitinin yapılmasından sonra mutabakat sonucunda anlaşılan tarih ve saatte nakliyeniz iklim şartlarından etkilenmeksizin profesyonellikle gerçekleştirilir. Parsiyel taşımacılıkta aklınıza gelebilecek her türlü eşyayı taşımaktayız.

Siz de taşınma sonrası aldığınız hizmet için firmaya yorum yazıp puan verin. Nakliye firmasına ait bütün iletişim bilgilerinin doğruluğundan emin olun. Bizlerden hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Varış yerinde kurulu teslim nakliyatın adıdır evden eve nakliyat.

Ev sahibinizle olası bir anlaşmazlık durumunda depomuz hazır. Taşıma işlemlerinde sigortalı taşımacılık oldukça önemlidir. Şehirlerarası evden eve taşımacılık argümanında her zaman iyi birer hizmet vermek bizim güvenimizdir. Nakliyat firmasından beklentilerinizi, istediklerinizi net bir şekilde ifade edin.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3