Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Şile'de Uygun Şehir İçi Nakliyat Firmaları

Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız ile ekonomik ücretler de eşsiz bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Villalarda, rezidanslarda, sitelerde bulunan tüm eşyalarınızı firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimize kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet vermek için uzman ekiplerimiz ile taşımacılık işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Taşınma sürecinde uzman bir firmadan destek almalısınız.

Türkiye’deki illerin birbirine olan mesafesi ve taşınılması planlanan evin metrekare cinsinden büyüklüğü taşıma hizmetinin fiyatına etki etmektedir. Siz çayınızı, kahvenizi yudumlarken geri kalan her şeyi, işinde uzman çalışanlarımız halleder. Firmamızda diğer tüm nakliyat faaliyetlerinde olduğu gibi parsiyel taşımacılık hizmetide sigortalı olarak yapılmaktadır. Kurulduğumuz günden bugüne kurumsal bir firma olarak çeşitli taşımacılık işleri gerçekleştirdik.

Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda kriter sıralamasına göre nakliye işlemi gerçekleştirilir. Eşyalarınızın kapasitesine uygun nakliyat aracımızı ayarlıyoruz. Evden eve nakliyatı, eşyası değerli olan müşteriler daha çok tercih etmektedir. Taşınmaya karar verdiğinizde Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız ile iletişime geçmenizi önermekteyiz.

Çok katlı binalardan kolay bir şekilde taşımanızı sağlayan asansörlü sistem, firmamız bünyesinde bulundurulmaktadır. Süreci en iyi şekilde yönetmemiz için karşılıklı görüşmenin yapılmasına ve planlamaya üst düzey önem vermekteyiz. Asansörlü sistem evden eve nakliyatlar da en çok tercih etmiş olduğumuz ve kullanmış olduğumuz yöntemlerden bir tanesidir. Evden eve nakliyat süreci uzman bir firmadan destek almak eşyalarınızın güvenliği için oldukça önemlidir.

Taşıma işlemi öncesinde firmamızın eksperi sizi ziyaret eder ve taşınacak olan eşyaların gerekli incelemesini yapar isteklerinizin neler olduğunu yazılı olark tespit edip bir rapor oluşturur. İlçeden ilçeye nakliyat sırasında ürünlerinizin paketleme süreci tarafımızca tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız gerçekleştirmiş olduğu tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde hizmet sunmaktadır.

Estürk Evden Eve Nakliyat olarak sektörde yüksek kalite ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat işi ağır bir iş olduğu gibi mühendislik gibi de özen gösterilmesi gereken bir iştir. Varış yerinde eşyaların taşınması asanörör yada merdivneden taşıması gibi bir plan yapılıp ona göre personel çalışması gerekir. Evden ev nakliye persenli çok hızlı bir şekilde sökme takma kapaklarına numara verme gibi işleri her gün yaptığından bir maranagozdan montaj ve demoantaj konusunda daha tecrübelidir.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3