Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Silivri'de Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Estürk Evden Eve Nakliyat firmamızı arayarak yardım ve destek alabilir, randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz, yeni yerinize eşyalarınızı yerleştirirken eski düzeni sağlayacak şekilde de hareket edebiliriz. Villalarda, rezidanslarda, sitelerde bulunan tüm eşyalarınızı firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Varış yerinde eşyaların taşınması asanörör yada merdivneden taşıması gibi bir plan yapılıp ona göre personel çalışması gerekir.

Firmamızda diğer tüm nakliyat faaliyetlerinde olduğu gibi parsiyel taşımacılık hizmetide sigortalı olarak yapılmaktadır. Zahmetli ve zorlu süreçte sizlere en kaliteli ve uygun profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Ofis eşyası, ev eşyası, yeni aldığınız eşyalar farketmeksizin istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz. Eşya sayımını müşterinin eşyalarının açıkta kalmaması için doğru bir şekilde alıyoruz.

Evden eve nakliyat da aynı özen gösterilmeden yapılırsa buzdolabı yanlış taşınırsa kapağı ezilebilir yada motoru zarar görebilir. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız sigortalı taşımacılık kapsamıyla, siz değerli müşterilerimizin tüm haklarını koruma altına almaktadır. Taşınma sürecine başlamadan önce karşılıklı görüşmeler gerçekleştirilerek ilçeden ilçeye nakliyat işlemi için plan ve zamanlama ayarlanmaktadır. Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Taşınma esnasında baş gösteren kırılma çizilme kaybolma gibi sorunları uzman personelimiz aracılığı ile sıfıra indirmekteyiz. Eşyalarınızın kapasitesine uygun nakliyat aracımızı ayarlıyoruz. Asansörlü sistem evden eve nakliyatlar da en çok tercih etmiş olduğumuz ve kullanmış olduğumuz yöntemlerden bir tanesidir. Siz çayınızı, kahvenizi yudumlarken geri kalan her şeyi, işinde uzman çalışanlarımız halleder.

Süreci en iyi şekilde yönetmemiz için karşılıklı görüşmenin yapılmasına ve planlamaya üst düzey önem vermekteyiz. Eşyalarınızın paketlenmesi, sökülmesi ve kurulumunun yapılması uzmanlık gerektiren bir iştir. Çok katlı binalardan kolay bir şekilde taşımanızı sağlayan asansörlü sistem, firmamız bünyesinde bulundurulmaktadır. Teknolojiyi yakından takip ederek sizlere yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Parça eşya taşımacılığın diğer bir adı parsiyel taşımacılık olan bu hizmet müşterilerimize kargo taşımacılığı hizmeti verir. Öncellikle masa, dolap, kabin gibi mobilyaların alanında uzman marangozlarımız tarafından sökümü gerçekleştirilmekte ve daha sonra ambalajlama işlemleri tamamlanmaktadır. Estürk Evden Eve Nakliyat olarak sektörde yüksek kalite ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sektörde kalite standartlarına uygun taşımacılık hizmeti sunan firmamız işinin bilen tecrübeli çalışanları ile hizmet sunuyor.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3