Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

İstanbul Tuzla'da Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Çok katlı binalardan kolay bir şekilde taşımanızı sağlayan asansörlü sistem, firmamız bünyesinde bulundurulmaktadır. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız iş tecrübesine dayanarak tüm süreci kendi yönetmektedir. Eşya ve yüklerinizin düzgün biçimde paketlenmeleri, kamyon veya kamyonetlerimize muntazam düzeli istiflenmesi ve daha güvenli nakledilmesi adına sökme işlemleri yetkili kadrolu personellerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu ofis taşıma hizmetleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir.

Etkileyici bir filomuz ve yüksek kaliteli ekipmanlarımız olmasına rağmen, en çok değer verdiğimiz taşıyıcılarımızdır. Şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliyat ihtiyacınızda bizimle irtibata geçerek merak ettiğiniz soruları sorabilir, sitemizde yer alan müşteri referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Taşınma esnasında baş gösteren kırılma çizilme kaybolma gibi sorunları uzman personelimiz aracılığı ile sıfıra indirmekteyiz. Siz de taşınma sonrası aldığınız hizmet için firmaya yorum yazıp puan verin.

Türkiye deki en iyi taşıma şirketlerinden biri olarak adlandırmaktan gurur duyuyoruz. Varış yerinde eşyaların taşınması asanörör yada merdivneden taşıması gibi bir plan yapılıp ona göre personel çalışması gerekir. Her eşya ekspertiz ekiplerimiz tarafından kayıt altına alınmaktadır. Sizlere yurdumuzun her yerinden dünyanın her tarafına uluslararası taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Ev eşyalarını öncelikle tabak, bardak, giyisi, kitap, kişisel eşyalarınız karton kolilerde düzenli bir istifleme yaparak koli içine ya da plastik dubalara yerleştirilir. Eşyalarınızın kapasitesine uygun nakliyat aracımızı ayarlıyoruz. Villalarda, rezidanslarda, sitelerde bulunan tüm eşyalarınızı firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Şehirler arası taşımacılık noktasında başarıya ulaşmıştır.

Fabrika taşımacılığı için özel eğtiim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır. Teknolojiyi yakından takip ederek sizlere yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefliyoruz. Büro ve Holding taşımacılığı noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır. Estürk Evden Eve Nakliyat firmamız hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık hizmetini sunmaktadır.

Taşınmaya karar verip firmamız ile iletişime geçtiğinizde uzman ekspertiz ekibimiz evinize gelerek eşya sayımı yapmaktadır. Seçtiğiniz firma ile bir taşınma sözleşmesi imzalayın, özel durumlarınız varsa bunları maddeler halinde sözleşmeye ekleyin, taşınma sözleşmesine taşıma yapacak aracın plakasını yazdırın ve firma yetkilisine sözleşmeyi imzalatın. Şehirlerarası evden eve taşımacılık argümanında her zaman iyi birer hizmet vermek bizim güvenimizdir. Sizlere her zaman hizmet sunmaya hazırız.

evden eve nakliyat, nakliyat, taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3