Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Şehirler arası parça eşya taşıma ve parça eşya taşımacılığı nakliyat firmalarının hepsinin kullandığı yöntem değildir. Ancak en azından birçoğu bu yöntemi kullanır. Peki bu ne demektir. Bu bir yeri tamamen taşımak yerine oraya belirli bir eşya getirmek ve ya oradan belirli bir eşya götürmek demektir. Bu bir iş yeri veya ev için olacağı gibi fabrika veya fuarlar için de olabilir.

Ancak bu sistem özellikle fuarlar da çok fazla kullanılır. Fuarlara nakliye hizmeti veren de çok az firma olduğundan bu sistem genel olarak çok az yerde bulunur. Bunun sebebi de fuar eşyalarının çok değerli olmasından kaynaklı bir çok nakliyat firması kendinde bu güveni görememesidir. Yani eğer o eşyalara bir zarar gelir ise bu maddi yükü kaldıramayacaklarından dolayı bu sistemi uygulamazlar. Ama İstanbul da sürekli olarak fuarların olduğu bir yerdir. Bir kere İstanbul çok büyük bir şehirdir ve giderek de hem şehir olarak hem de nüfus olarak çok gelişmektedir. Tabi bu gelişmeye uygun ve fuar eşyalarını da taşıyacak olan parça eşya taşıma şirketine ihtiyacı vardır.

Fuarlar veya fabrikalar da dönemsel olarak gelen giden eşyaların da dışında basit işlemler bile olsa bunları yapacak ve en azından kaliteli yapacak İstanbul yöresin de sadece bir firma vardır. O da Değirmencioğlu evden eve nakliyat firmasıdır. Değirmencioğlu’nun tek işi evden eve nakliyat değildir. Her işe özgü bir elemanı olduğundan dolayı her alan da kendini uzmanlaştırmıştır. Sektöre ilk olarak nakliyat ve evden eve taşımacılık olarak başlamış ancak kısa sürede kendini geliştirerek sektörün bütün ihtiyaçlarını karşılamıştır. İstihdam ettiği elemanlara verdiği eğitimler ile taşımacılığı profesyonel bir anlayış ile birleştiren firma içerisinde de her alan da gelişme hiçbir zaman durmaz. Dünya teknolojilerini İstanbul gibi bir yere getirmesi ile bilinen ve büyük şehre uygun bir nakliyat firması olan Değirmencioğlu Nakliyat ve Taşımacılık bu alanda ciddi işler yapmıştır. Parça eşya taşıma işinde de bu profesyonel mantık ile hareket ettiği için başarılı olmuştur.

Herhangi bir şekilde de eşyalarınıza bir zarar geldiğinde de bütün sorumluluğu kendi üstüne aldığından dolayı parça eşya taşıma işinde eşyalarınızı güvence ile taşıtabilirsiniz. Maddi değeri az ama sizin için manevi değeri yüksek olan ürünlerinizide özel paketleme ve taşıma yöntemlerini kullanarak güvenli bir şekilde gerekli yerlere götürüyoruz. Bu sayede de taşıtmak istediğiniz ne olursa olsun gönül rahatlığıyla verebiliyorsunuz.


YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3