Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirler arası evden eve nakliyat bir şehirden başka bir şehir eşyalarınızın büyük bir özen ile taşınması ve sorun yaşanmadan bu işlemin yapılması demektir.

Şehirler Arası nakliyat, eskiden ciddi zorluklara neden olan ve eşyaların çok büyük hasarlar gördüğü ve hatta kullanılamaz hale geldiği bir taşıma şeklidir. Fakat günümüzde, bu konuda en iyi bir firma olmayı hedefleyen Değirmencioğlu Nakliyat sürekli yenilenen iş yelpazesi ile adından sıkça bahsetmiştir.

Değirmencioğlu Nakliyat ile anlaşarak; en kısa sürede eşyalarınızın toparlanıp büyük bir özen ile taşınmasını sağlayabilirsiniz İlk başta istediğiniz şehrin mesafesi ve kilometresini göze alarak size bir fiyat tarifesi çıkartılacaktır. Bu fiyat tarifesi sonucunda sizinle bir anlaşma yapılır ise eşyalarınızın ne kadar olduğu, hangi araç ile çalışılacağı yada asansör kurulup kurulmayacağı konusunda tatbik yapılmaktadır. Bu tatbik sonrasında, istenilen gün ve saatte evinize gelerek eşyalarınız bu işte kaliteli bir ekip tarafından demonte edilecek ve sonrasında da asansör yardımı ile taşınılacaktır. Özellikle kurulacak olan asansörün ne kadar kaliteli olduğu ve sorun yaratmaması konusunu görüşmeniz gerekecektir. Bu görüşmeleri yaptıktan sonra kolaylıkla taşınabilirisiniz. Genellikle taşınma yapılan araçlar özel bir sistem ile takip edilmektedir. Bu sistem ile aracın nerde olduğunu ne kadar hızla gittiğini bile bilgisini alabilecek ve bu sayede gayet güvenli bir şekilde eşyalarınızı gönderebileceksiniz. Firma yetkili kişisi ile sürekli irtibat halinde olacağınız gibi buradan da bilgi alabilirsiniz. Şehirler arası nakliyat, gayet zorlu bir işlem olduğu için mutlaka bu işi iyi bilen kişilerden yardım almak ve o firmalarla taşıma işlemi yapmak çok önemlidir.

Siz de eğer ki şehirler arası taşımacılık yaptırmak istiyorsanız bu hususlara dikkat etmeli ve eşyalarınızın hiçbir hasar görmeden belirttiğiniz saatte orda olmasını sağlayabilirsiniz. Değirmencioğlu Nakliyat tüm eşyalarınızı sigortalı olarak taşınmakta olup sizi ve eşyalarınızı güvence altına almaktadır. İmzaladığınız sözleşme içerisinde bu sigorta ile de ilgili bilgiler yer alacaktır.

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3