Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat. Tam Zamanında Teslim. 27 Yıllık Başarı.

HAKKINDA

Estürk Nakliyat öncelikli olarak şehirlerarası nakliyat olmak üzere her türlü evden eve ve ofis taşımacılığı alanında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Şirketimizin öncelikli hedefi müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak ve müşterilerimizin bize güven duymalarıdır.

Siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir sunmakla beraber geleceklerine attıkları bu yeni adımda yanlarında bulunarak huzurlu ve mutlu bir şekilde bu zorlu ve karmaşık taşınma sürecinde profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Uluslararası standartlarda çalışmakta ve bu alanda uygun fiyatlarımız ile müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Sunduğumuz kaliteli ve güvenli hizmetin yanı sıra alanında öncü yenilikçi bir firma olarak en uygun fiyatlar ile evden eve taşımacılık alanında hizmet vermekteyiz.

Şehirlerarası nakliyat şirketimiz 4 boy nakliyat kamyonu ve sigortalı çalışanları ile şehirlerarası nakliyatın tüm bilinmesi gerekenleri biliyor ve sizi zor durumda bırakmakmak için tüm detayları sizinle paylaşmak için buradayız!

MİSYONUMUZ

Avrupa standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak,

Personellerimizin eğitimini arttırmak.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti

Personellerimizin memnuniyeti

HEDEFLERİMİZ

Özel eğitim almış personellerimizin eğitimlerini arttırarak koşulsuz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ.

UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.3.3